Sedm divů Krkonoš (15.5.2014)

Přednáška Sedm divů Krkonoš se uskuteční 15.května 2014 v Multifunkčním centru v Červeném Kostelci

Pozvánka na další akci Vlastivědného spolku Vlastivědný spolek si dovoluje pozvat své členy i širokou veřejnost na další přednášku, tentokráte s panem O. Nermutěm a J. Kejzlarovou na téma „Sedm divů Krkonoš“, která se koná ve čtvrtek 15. května 2014 od 17:00 hodin v prostoru Multifunkčního centra v půdní vestavbě Městské knihovny v Červeném Kostelci.

Přijďte si popovídat s červenokosteleckými fotografy – Oldřichem Nermuťem a Janou Kejzlarovou o zážitcích z toulání a fotografování míst, která jsou označována jako Sedm divů Krkonoš – Obří důl, Mumlavský vodopád, Labské meandry, Pančavský vodopád, Kotel, Rýchorský prales či Modrý důl.

Přijďte se podívat a popovídat si, těšíme se na Vás. Vstupné dobrovolné (více informací o této akci také v IC Červený Kostelec / 498 100 657)